WWE 2K

WWE 2K - ściągnij za darmo z BestAPK.pl

 

 WWE 2K to najnowsza gra na androida, w której bierzemy udział w zawodach zapaśniczych. Stwórz swojego unikalnego bohatera, szkol go a następnie wyjdź na arenę. Poprowadź karierę swojego bohatera w wrestlingu i udowodnij, że tytuł mistrza należy się Tobie. Możesz wybierać spośród wielu różnych wojowników, każdy z nich ma swój zestaw unikalnych cech i wyglądu. Trenuj swoją postać i poprawiaj swoje umiejętności. Pokonuj coraz to silniejszych rywali. Używaj różnych kopnięć, rzutów i innych ruchów. Wygrywaj w turniejach. Rywalizuj z innymi graczami. A wszystko to do ściągnięcia za darmo prosto dla Twojego systemu android.

 

Pobierz za darmo WWE 2K:

Plik cache gry WWE 2K (601 MB):

Plik apk gry WWE 2K (25 MB): Link #1

WWE 2K - ściągnij za darmo z BestAPK.pl

  WWE 2K - ściągnij za darmo z BestAPK.pl

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ten + 4 =