PES Club Manager

PES Club Manager - gry apk android darmowe gry - BestAPK.pl

PES Club Manager najnowsza hit dla telefonów android, który pozwoli nam poprowadzić jedną z wybranych przez nasz drużyn niczym José Mourinho. Stań się menadżerem zespołu i poprowadź swoich podopiecznych po wszystkie możliwe tytuły!
Zarządzaj zawodnikami oraz sztabem swoich pracowników tak aby stać się najlepszym menadżerem w historii piłki nożnej. Tytuł, który stał się jednym z najlepszych menadżerów piłkarskich dla systemu android.

ES Club Manager to wydany na urządzeniach z systemem Android mobilny menadżer piłkarski, należący do uznanej serii sportowej Pro Evolution Soccer firmy Konami. W przeciwieństwie do chłodno przyjętego PES Managera z 2014 roku, będącego odpowiedzią na stworzoną przez konkurencję z EA FIFA Ultimate Team, tym razem mamy do czynienia z rasową grą menadżerską, która może rywalizować z takimi tytułami jak Champ Man czy Football Manager Handheld. Do dyspozycji mobilnych graczy oddano ponad 5.000 licencjonowanych zawodników z klubów Europy oraz Ameryki Południowej. Celem zabawy jest oczywiście selekcja składu, ustalanie harmonogramu treningów oraz wyznaczanie zadań meczowych i poleceń taktycznych przed każdym kolejnym spotkaniem. A wszystko oczywiście po to, aby poprowadzić kontrolowaną przez gracza drużynę na szczyt ligowej tabeli. W odróżnieniu od konkurencyjnych menadżerów firm Square Enix i Sega, skupiających się niemal wyłącznie na stronie czysto sportowej, PES Club Manager na iOS kładzie równie duży nacisk na rozbudowę stadionowej infrastruktury. Oprócz ulepszania stadionu będziemy też wznosić rozmaite budynki, takie jak centrum klubowe, biura, szkółkę młodzików, agencję scoutingową, siedzibę fan klubu, centrum medyczne czy boiska treningowe. Pod względem oprawy PES Club Manager prezentuje się imponująco, czyniąc użytek z trójwymiarowego silnika meczowego, będącego zaadaptowaną do standardów mobilnych wersją silnika znanego z pełnoprawnej, konsolowej odsłony serii. Gra korzysta z modelu darmowego wspartego mikropłatnościami, ale nie są one konieczne do jej ukończenia, stanowiąc jedynie pomoc dla graczy pragnących szybkiego wzmocnienia swego klubu.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=27287

Pobierz PES Club Manager za darmo z BestAPK.pl:

Link gry apk: LINK #1

PES Club Manager - gry apk android darmowe gry - BestAPK.pl

PES Club Manager - gry apk android darmowe gry - BestAPK.pl

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.