Mortal Kombat X

Mortal Kombat X - Gry apk darmowe gry android aplikacje - BestAPK.pl

 

Mortal Kombat X – Kolejna świetna produkcja, która znów zostaje przeniesiona z komputerów na androida. Seria, której przedstawiać nikomu nie trzeba. Gra, która zapisała się w historii gier komputerowych a teraz podbija rynek gier mobilnych.

W krótkich słowach można powiedzieć, że Mortal Kombat X to kolejny bardzo interesujący tytuł, w który każdy zagrać trzeba. Odnośnie bardziej rozbudowanej recenzji to cytując portal dobreporgramy:

Model rozgryki przypomina ten znany z takich gier jak Injustice: Gods Among Us czy też WWE Immortals. Obie udowodniły, że na urządzenia mobilne można wydać grywalną bijatykę, trzeba tylko inaczej podejść do jej podstawowych założeń. Sporo elementów gry opiera się na zasadach znanych z kolekcjonerskich gier karcianych. Nowych bohaterów, umiejętności oraz wyposażenie zakupujemy w specjalnych paczkach. Bohaterów możemy również zakupić pojedynczo, jednak wtedy ich kosz jest wyższy.

Pojedynki to już bardziej klasyczna bijatyka. Przed każdą walką wybieramy zespół składający się z minimum 3 postaci, możemy się pomiędzy nimi przełączać podczas pojedynku. Walka opiera się na 2 ruchach podstawowych: dotknięcie ekranu jednym palcem oznacza wyprowadzenie ciosu, a dwoma blok. Ciosy możemy łączyć w niewielkie kombinacje. Dodatkowo każdy bohater posiada 3 stopniowy pasek zdolności specjalnych. Gdy dodamy do tego nową opcję towarzyszy oraz elementy QTE otrzymujemy mechanizm prosty, ale pozwalający na różne kombinacje.

Karty możemy ze sobą łączyć, zwiększać ich punkty doświadczenia oraz możliwości. Poza wieloma kombinacjami takie rozwiązanie otwiera drzwi do mikropłatności. Rzeczywiście jest ich sporo i kuszą już od początku zabawy. Tytuł jednak pozwala na powolne gromadzenie każdej waluty, tak więc wszystko można nadrobić cierpliwością.

 

 

Źródło: http://www.dobreprogramy.pl/MORTAL-KOMBAT-X,Program,Android,62569.html

Pobierz Mortal Kombat X za darmo prosto z BestAPK.pl:

Plik gry APK (~25MB): LINK #1

Plik gry data (~1.2GB): LINK #1

 

Mortal Kombat X - Gry apk darmowe gry android aplikacje - BestAPK.pl

Mortal Kombat X - Gry apk darmowe gry android aplikacje - BestAPK.pl

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.