Heroes 3 – Might and magic

1_might_and_magic_heroes_3_hd_editionJedna z najsłynniejszych gier strategicznych doczekała się swojej wersji dla systemów android. Heroes 3 – Might and magic to tytuł, który nie trzeba nikomu przedstawiać. Gra, która do dzisiaj cieszy się sporą liczbą graczy mimo swojego wieku. Naszym celem ponownie jest pokierować losami królowej Katarzyny, która wyrusza w podróż by zjednoczyć jej królestwo i ponownie podbić Erathii. Heroes 3 – Might and magic dla systemów android, zawiera odświeżoną grafikę w wersji HD przez co granie staje się dużo bardziej przyjemniejsze. Dodatkowo największym atutem jest również możliwość zagrania wraz z przyjacielem wykorzystując Bluetooh!

Pobierz za darmo Heroes 3 – Might and magic:Plik gry część 1 (1.08 GB):Plik gry część 2 (1.1 GB):Plik APK (4.5 MB):

4_might_and_magic_heroes_3_hd_edition

2_might_and_magic_heroes_3_hd_edition

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 + 11 =