GTA: San Andreas

GTA: San Andreas - BestAPK.pl - Darmowe gry apk android pobierz za darmo

 

Gra, której nikomu nie trzeba przedstawiać tym razem również dostępna na Twojego androida!! GTA: San Andreas to jedna z lepszych części kultowej już serii gier Grand Theft Auto. Dzięki tej produkcji możesz na nowo wczuć się w rolę tytułowego Carl Johnsona i raz jeszcze poczuć niezapomniany klimat Grove Street. Gra GTA: San Andreas została przygotowana w taki sposób, aby grając na naszych telefonach idealnie odczuć prawdziwy oryginalny klimat. Więcej słów tutaj jest już zbędnych. Najlepiej abyście sami ściągnęli i ocenili. 😉

 

O świecie San Andreas:

Świat gry tworzy stan San Andreas, wraz z trzema miastami: Fierro (San Francisco), Las Venturra (Las Vegas) i Los Santos (Los Angeles), pomiędzy którymi gracz może się przemieszczać. Oczywiście miasta San Andreas nie są jedynie zlepkiem slumsów i prócz brudnych dzielnic metropolie posiadają także bogate rejony, w których mieszkają gwiazdy filmowe, politycy i milionerzy. Okradać jest więc kogo, Carl o tym wie, a na dodatek nie musi działać w pojedynkę, gdyż może rekrutować ludzi do swojego gangu. Możliwość wspólnej jazdy samochodem i piesze wycieczki naszej bandy, umożliwiają prowadzenia zaciekłych walk z konkurencyjnymi szajkami (np. gracz prowadzi auto, a w tym czasie pozostali pasażerowie prowadzą ostrzał konkurencji z broni maszynowej). Sam nastrój gry utrzymany jest w klimatach lat 90-tych, zaś fenomenalna grafika (realistyczna mgła oraz odbicia światła na karoserii wozów i realistyczne cieniowanie) i muzyka, okazują się niczym, wobec nowości jakie zostały wprowadzone do GTA: San Andreas w stosunku do poprzedniej części serii. Największą z nich, jest zapewne wprowadzenie do programu współczynnika głodu dla naszego bohatera. Na zapewnieniu sobie pożywiania jednak się nie kończy, prowadzona przez nas postać, np. poprzez nadmierne obżeranie się, może przybrać na wadze. To jednak nie koniec atrakcji, zbędne kilogramy można bowiem zrzucić, poprzez np. regularne wizyty w siłowni i zwiększoną dawkę sportu.

Ściągnij GTA: San Andreas za darmo:

Plik cache : Link #1

Plik apk: Link #1

Gdyby ktoś miał problem z instalacją, tutaj znajdzie samouczek jak sobie z tym poradzić: LINK

 

GTA: San Andreas - BestAPK.pl - Darmowe gry apk android pobierz za darmo

  GTA: San Andreas - BestAPK.pl - Darmowe gry apk android pobierz za darmo

Słowa kluczowe: GTA SA, gta sa apk chomikuj, grand theft auto, san andreas, gta san andreas android chomikuj, apk pobierz na android

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 1 =