Grand Theft Auto: Vice City

3_grand_theft_auto_vice_city

Grand Theft Auto: Vice City – Kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier. Teraz znów możemy przypomnieć sobie przez wielu uznawany za najlepszy klimat gry Grand Theft Auto: Vice City a to wszystko na naszych telefonach z systemem android! 🙂

Do pobrania całkowicie za darmo wprost na Twój telefon!

Plik APK (10MB):
Pliki gry (996MB) :
Pliki gry rozpakowujemy do katalogu: sdcard/Android/obb

Jeżeli poprzednia wersja gry nie działa, poniżej wrzucam kolejne linki z inną wersją.

Plik APK (3.8MB):
Pliki gry (1.38GB) :

6_grand_theft_auto_vice_city

10_grand_theft_auto_vice_city

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ten + ten =