Złap Taxi

Zlap Taxi

Złap Taxi – Ciekawa aplikacja dla ludzi podróżujących często taksówkami i dla tych, którzy podróżują nimi od czasu do czasu. ZłapTaxi to nowy sposób zamawiania taksówek:

* Możliwość zamawiania przez Internet (bez dzwonienia)
* Wyszukiwanie wg. GPS
* Wyliczanie kosztu trasy
* Aktualny cennik taksówek
* 82 miasta, 413 korporacji
* Sortowanie po cenach
* Integracja z Transportoid
* Łatwość obsługi

Link do ściągnięcia z Google Play!

 

Zlap Taxi

 Zlap Taxi

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.