Złap Taxi

Converted_file_17bf3a76

Na pewno nie raz zdarza się Wam wracać przy pomocy taksówek. Zamawianie ich zawsze może być problemem jeżeli chodzi o porównywanie kosztów by znaleźć najkorzystniejszą dla nas. Często wybieramy albo pierwszy lepszy numer z wyszukiwarki bądź podchodzimy do jeden z nich stojących na postoju. Aplikacja Złap Taxi na systemy android pomoże zaoszczędzić i to niekiedy bardzo sporą sumę.

Złap Taxi pozwala nam wyświetlić wszystkich dostępne korporacje z danego miasta. Najprzydatniejszą opcją jest możliwość posortowania wyników względem ceny dzięki czemu zawsze znajdziemy najtańszą taryfę. Oprócz tego dostajemy jeszcze funkcje takie jak wyliczenie kosztu jazdy, aktualny cennik stawek, wyszukiwanie według GPS oraz możliwość zamówienia za pomocą internetu, bez konieczności wykonywania połączenia.

Link do ściągnięcia aplikacji Złap Taxi z Google Play!

Converted_file_b94e91d9Converted_file_ae402505

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 + 12 =