WoW: Strategy, Puzzle, Mind Apk


Play the magical word game, Words of Wonder! Find words to solve more than 600 addictive word puzzles with unique mind challenging twists!
Help Watson the Owl fight the grey curse and restore color to the storybook world! Use the power of words to unlock spectacular bonuses and spell your way to victory. New challenges await you at every turn – can you be the one to vanquish the curse forever? Can you strategise to solve the puzzle ?

****Game Features****
– Try your Strategy on more than 600 challenging word game levels with more coming soon!
– Play and compete with friends!
– Language support for English, French, Italian, German or Spanish!
– Beautiful storybook-inspired level maps!
– Cool power-ups and strategic score bonuses!
– Share progress with the Facebook version!
– Connect with Facebook to find friends who are already playing!

Before you download this experience, please consider that this app contains social media links to connect with others, in-app purchases that cost real money, push notifications to let you know when we have exciting updates like new content, as well as advertising for some third parties. In App Purchases from $$

Terms of Use:

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.