Word Search Magic free download


Word Search games has never been so challenging. Chloe needs your help to pass through the Worderland realm and become a wizard. Search and find all the words hidden in the magic scrolls, cast spells and win levels in exciting word search puzzle adventure.

Worderland features:
★ Three game modes
★ Enchanting graphics
★ Hundred of magical word search levels
★ Collect bonuses and cast spells to help you on your quest
★ 6 Achievements from Google Play Games
★ Free & easy to play, challenging to master

The rules are simple. You need to find words hidden in a grid. Slide & drag your finger over them to solve the puzzle. The puzzles get trickier as you progress. The game’s brain teasers test your vocabulary, lateral thinking & puzzle solving skills. It’s a great way to challenge your brain & learn new words.

Do you enjoy the word puzzle games? Here comes the perfect game for you, Worderland: Word Search!

Contact:

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.