Whistle Camera – Selfie & More

Converted_file_e7036968

Whistle Camera – Selfie & More – Aparat, który na pewno zdobędzie duże uznanie wśród użytkowników Androida. Wśród konkurencji, która jest już bardzo duża cechuje go jedna bardzo szczególna cecha. Do zrobienia zdjęcia nie potrzebujemy naciskać ani jednego guzika. Wystarczy tylko gwizdnąć. 🙂

Chcesz wziąć piękne zdjęcia krajobrazu w czasie jazdy? Zostaw telefon zamontowany na przedniej szybie, otwórz aplikację i gwizdnij. Nie można korzystać z ekranu dotykowego? Wystarczy nacisnąć przycisk głośności. Albo można po prostu używać starej mody Android sposób, aby zrobić zdjęcie za pomocą przycisku na ekranie.

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_045c4010

Converted_file_321a1f34

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 + 18 =