When I Work Scheduling android


When I Work is the easiest way to schedule, manage attendance, and communicate with your staff from your Android device and PC. Notify your staff instantly about their work schedule via text, email, and web notifications.

Free forever, no credit card required!

KEY FEATURES FOR BUSINESSES

✔ Send email and mobile alerts about the work schedule

✔ Fill open shifts in seconds with email and mobile alerts to your staff

✔ Create, update, cancel, and publish shifts

✔ Monitor shift trades and time-off requests

✔ View employee time sheets

✔ View the entire business’s schedule from your phone

✔ Google Maps integration to direct staff to their work sites

KEY FEATURES FOR STAFF

✔ View the work schedule anytime from anywhere

✔ Clock in and out for shifts

✔ View and accept available open shifts

✔ Request shift trades or pick up shifts from other colleagues

✔ Get directions to work sites

✔ View colleagues’ contact information

✔ Request time off

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.