Walk Band

Converted_file_1db7e850

Aplikacja na android dla każdego fana muzyki! Walk Band to zestaw wirtualnych przyrządów muzycznych takich jak pianino, gitara, perkusja i wiele innych. Dźwięki poszczególnych instrumentów zostały bardzo dokładnie odwzorowane dzięki czemu są bardzo realistyczne. To wszystko daje nam możliwość zagrania naszych ulubionych kawałków gdzie tylko jesteśmy. Po więcej szczegółów odnośnie aplikacji Walk Band zapraszam do zainstalowania aplikacji.

Link do sciągnięcia  aplikacji Walk Band z Google Play!

 

Converted_file_65b6d788

Converted_file_f4dab1aa

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 + 3 =