Vector

Converted_file_2c887381

Bardzo dynamiczna, wciągająca a zarazem z bardzo prostym do opanowania kontrola naszego gracza. Brzmi interesująco? W takim razie koniecznie sprawdź grę Vector przygotowaną dla naszych systemów android.

Vector jest bardzo dynamiczną grą, gdzie naszym głównym zadaniem jest ucieczka przed goniącym nam wrogiem. Wszystko to jest utrudnione prze bardzo liczne przeszkody porozkładane na naszej drodze. Sterowanie odbywa się przy pomocy jednego palca. Zauważając przeszkodę na naszej drodze musimy wykonać odpowiedni ruch by nie zatrzymać się na niej i przez to nie zostać schwytany.

Pomimo tak banalnego sterowania, gra sama w sobie jest dość trudną grą niekiedy wymagającego bardzo dobrego refleksu przez co nie nudzi się aż tak szybko. Dodatkowym atrybutem gry jest jej oprawa wizualna. Grafika mimo braku szczegółowości nadaje całej grze bardzo ciekawy klimat. Koniecznie musisz sprawdzić tą produkcję!

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_95c7f0a2
Converted_file_caa5f9e9

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fifteen + 13 =