Trial Xtreme 3

Converted_file_faafbb8f

Najnowsza odsłona bardzo popularnej serii gier zręcznościowych! W Trial Xtreme 3 znów wcielamy się rolę nieustraszonego motocyklisty, który musi pokonać w jak najszybszym czasie tor pełen niebezpieczeństw i przeróżnych pułapek. Grafika w  Trial Xtreme 3 w porównaniu do swoich poprzedników jest naprawdę ładna i nieźle dopracowana co poprawia całą rozgrywkę.

Oprócz samego przechodzenia plansz dostajemy jeszcze jedną rzecz, która poprawia grywalność i przytrzyma nas przy tytule dłużej. W różnych miejscach rozmieszczone są pieniądze. Ich zbieranie umożliwia nam personalizacje naszego wirtualnego kierowcy a także zakup nowych motorów.

Odnośnie poziomu trudności tras jest on przygotowany tak by początkujący gracz, na pierwszych planszach mógł poradzić sobie bez przeszkód. Dopiero późniejszy etap gry wymaga od nas dużo większego zaangażowania w grę i niekiedy powtórzenia poziomu kilkakrotnie.

Gra Trial Xtreme 3 naprawdę jest godna polecenia wszystkim fanom tej serii a także użytkownikom, którzy lubią gry zręcznościowe. A Wy co sądzicie o tym? Macie jakiś swój własny ulubiony tytuł z tego typu serii gier? 🙂

Link do ściągnięcia gry Trial Xtreme 3 z Google Play!

 

Converted_file_23d336d0

Converted_file_5de768ea

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

six − 4 =