Townsmen Premium

1_townsmen_premiumTownsmen Premium – Zaczynając od malutkiej wioseczki, stwórz największą metropolię – miast Twoich marzeń! Gra strategiczna, w której naszym zadaniem jest rozbudowanie miasta, zagospodarowaniem surowcami oraz ich wydobyciem a także dbanie o dobrobyt naszej ludności. Zadania niby proste lecz nie raz gracz będzie musiał poważnie zastanowić się nad dalszymi korkami. Gra Townsmen Premium posiada bardzo ładną grafikę, dzięki czemu jeszcze bardziej potrafi wciągnąć gracza. Wersja premium nie zawiera żadnych reklam. Pobierz już teraz za darmo Townsmen Premium prosto na Twojego androida!

Pobierz za darmo Townsmen Premium na andorid:

Pliki aplikacji (~23 MB) : LINK 1

3_townsmen_premium

2_townsmen_premium

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 + eleven =