TouchPal X Keyboard

TouchPal X Keyboard

TouchPal X Keyboard – Pamiętacie SwiftKey? Doczekała się ona bardzo silnego konkurenta, którym jest TouchPal X Keyboard! Pierwszym ważnym argumentem, który pokazuje wyższość tej klawiatury od SwiftKey jest to, że jest ona w pełni darmowa. TouchPal X Keyboard pozwala na pisanie za pomocą gestów, nie tylko samych wyrazów ale i całych zdań. Należy również podkreślić, iż klawiatura bardzo dobrze rozpoznaje polski język. Wyraźnie widać, że przy TouchPal przeważnie wystarcza wprowadzanie trzech czterech liter, gdy w przypadku SwiftKey jest to wprowadzenie całego wyrazu. Szybkość wprowadzania tekstu  jest iście imponująca.

Link do ściągnięcia z Google Play!

TouchPal X Keyboard

 TouchPal X Keyboard

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.