Totally Spies! Apk===JUST ADDED===
– new Missions videos! (Toons)
————————————————
Totally Spies is now TOTALLY FREE!!!
Download now!
Please don’t forget to rate us and leave a comment. Thanks!
****************************************************************************************************************
The first Totally Spies animated motion comic app is finally here!
The girls from Totally Spies go on a roadtrip and uncover a secret conspiracy in the perfect town of Ocean
Palisades. Things get a lot worse when one of the girls Alex falls directly into the trap, leading Sam and Clover on a mission to save her.
About Animanga PLUS
From static print to dynamic moving pictures, Animanga PLUS brings girls engaging animated and interactive versions of their favorite comic books and graphic novels for mobile devices in app format. In Reader View, the motion comic app allows you to read the story as it was intended for print page by page, while in Animated View, see this girls story come to life as the story is animated panel per panel.
Features:
– Over 40 pages!
– Reader + Animation Views: Use reader mode to read the graphic novel or switch to Animation and watch the graphic novel come to life!
– Animated characters
– Move to the next panel with a flip of your finger
– Narration mode for easy story reading”
– Music and sound effects
*************************************************************************************
Don’t forget to check out our other apps:
Johnny Test:
Doodle Jump:
Golden Twine:
Like our Facebook page and follow us on Twitter to receive updates:
Thanks!

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.