TimeTable++ Plan zajęć – Czas wracać do szkoły!

Converted_file_ecf611ef

Wakacyjny czas relaksu i odpoczynku  znów się skończył i znów jak co roku czas iść do szkoły. Z racji tego mamy aplikację pomocną dla wszystkich uczniów by jak najlepiej mogli zorganizować swój czas. Aplikacja TimeTable++ jest bardziej rozbudowanym planem lekcji dla naszego Androida.  Oprócz samej podstawowej funkcji dodawania lekcji w określonych godzinach aplikacja TimeTable++ pozwala nam na wpisanie do kalendarzu danego przedmiotu wraz z nauczycielem a także salą w jakiej lekcja się odbywa. Najciekawszą opcją dla wielu użytkowników będzie zapewne możliwość dodawania notatek do każdej lekcji, a także zaplanowanych sprawdzianów oraz ocen jakie udało nam się uzyskać.

TimeTable++ umożliwia nam dzielenie się swoim planem ze znajomymi poprzez udostępnianie go. Jest to na pewno bardzo przydatna funkcja. Jeżeli nie będziemy mogli uczęszczać na lekcje w danym tygodniu, to by znów być na bieżąco z planowanymi egzaminami bądź kartkówkami wystarczy jedynie poprosić znajomego o udostępnienie swojego planu.

Aplikacja jest zaprojektowana w bardzo przyjaznym stylu dla użytkownika dlatego pierwsze uruchomienie nie będzie stanowiło żadnego problemu z zrozumieniem działania TimeTable++.

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_54693671

Converted_file_840a02d9

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eighteen + 9 =