Tiger Budzik

Converted_file_79ad9f22

 

Jeżeli masz problemy ze wstawaniem i tradycyjne budziki już Cię nie budzą to zachęcam do zainteresowania się aplikacją Tiger Budzik. Na pierwszy rzut oka jest to zwykły budzik, dobrze zaprojektowany przez co jest prosty w obsłudze a dodatkowo ładnie się prezentuje. Kolejną zaletą Tiger Budzik, jest zestaw fajnych dzwonków, wśród których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. A najciekawszą opcją, której nie znajdziemy w żadnej innej aplikacji budzik to ilość osób, które tak samo jak Ty ustawiły sobie alarm o tej osobie. Może nie jest to super przydatna opcja, ale zawsze milej jest mieć świadomość, że nie jesteś sam podczas porannych koszmarów. 🙂

 

Converted_file_77367915

Converted_file_ad59c62b

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seven + 11 =