The Tribez & Castlez

Converted_file_070c303b

The Tribez & Castlez – Tym razem gra dla fanów strategi. Akcja gry rozgrywa się w 1450 roku nasyconym w dużą ilość magii oraz nadludzkich kreatur. Zadaniem gracza jest zarządzanie swoim własnym królestwem, walczenie z potworami, eksplorowanie nowych terenów, budowanie nowych budynków oraz szukanie magicznych artefaktów. Całość ma jeszcze jeden bardzo pozytywny plus a dokładnie chodzi o grę wraz z przyjaciółmi przy pomocy połączenia internetowego. The Tribez & Castlez na pewno wciągnie na długie godziny nie jednego fana strategii.

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_455601d0

Converted_file_a0b6e352

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.