The Sims FreePlay

Converted_file_2b0a588e

The Sims FreePlay – The Sims jest jedną z najpopularniejszych serii gier na komputery. Dlatego dużą niespodzianką jest fakt, że The Sims trafia również na nasze androidy pod nazwą The Sims FreePlay! Mobilne Simsy oferują bardzo dobrą jakość grafiki oraz dużą liczbę opcji dlatego w kategorii gry android zajmują bardzo wysoką pozycję. Grę można pobrać za darmo ze sklepu Google Play. Każdy z prawdziwych fanów serii gry The Sims, pokocha mobilną wersję Simsów.

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_c478c631

Converted_file_f05c94e1

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eight + eighteen =