TeamViewer do zdalnej pomocy

Converted_file_f7ef59d1

TeamViewer do zdalnej pomocy – aplikacja za pomocą, której będziemy mogli obsługiwać komputer za pomocą naszego smartphone.

TeamViewer zapewnia łatwy, szybki i bezpieczny dostęp do komputerów z systemami Windows, Mac i Linux. TeamViewer jest używany na ponad 200 milionach komputerów na całym świecie.
Za pomocą aplikacji można:

– Sterować zdalnie komputerami przez internet tak łatwo, jak sprzed ekranu
– Świadczyć pomoc techniczną klientom, współpracownikom i znajomym w dowolnym momencie
– Korzystać z dokumentów i aplikacji zainstalowanych na komputerze biurowym
– Zdalnie zarządzać nienadzorowanymi komputerami (np. serwerami)

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_65b0e5fb

Converted_file_92d05c4e

 Converted_file_f22b6df9

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.