Tapet – Wallpapers Reinvented

Converted_file_929732d3

Tapet – Wallpapers Reinvented – Aplikacja dla osób lubiących prosty i schludny wygląd sowich telefonów. Przy pomocy Tapet możemy wygenerować swoją własną niepowtarzalną tapetę. Dzięki generowaniu tapety, możemy uzyskać bardzo dużą jakość ponieważ tapeta tworzona jest pod naszą rozdzielczość a nie rozciągana tak jak zdjęcia. Każdy z nas będzie w stanie stworzyć tapetę, która na pewno przypadnie mu do gustu.

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_052b4bd8


Converted_file_f1f319be

 

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

thirteen − five =