Tabela Kalorii – Przydatna aplikacja

Converted_file_8605accb

Jeżeli jesteście aktualnie na diecie i przyrządzacie swoje dania tak by zawierały one odpowiednią ilość kalorii to ta aplikacja na system andorid jest właśnie dla Ciebie!

Tabela kalorii to co prawda, mini aplikacja ale została umieszczona na łamach serwisu ponieważ jesteśmy pewni, że przyda się wielu osobom. Nawet tym, którzy nie potrzebują diet. Zawsze fajnie jest sprawdzić ile kalorii posiada nasza ulubiona potrawa. Dzięki tej aplikacji jest to teraz bardzo proste. Dzięki wyszukiwaniu danego produktu, znalezienie tego czego szukamy jest jeszcze szybsze.

Oprócz samych wartości kalorycznych produktów spożywczych mamy również pokazane wartości takie jak białko, tłuszczu oraz węglowodanów.

 

Link do ściągnięcia aplikacji Tabela Kalorii z Google Play!

 

Converted_file_d4c9525f

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seventeen + nine =