Sync for iCloud Mail Apk


Note: This application connects directly to the iCloud servers, therefore your username and password are safe since they are not given to us or any third party.

Easily synchronise your iCloud emails automatically on your Android smartphone or tablet.

And with our innovative email viewer, you can quickly and effertlessly view and read all your email in one application.

Sync for iCloud Mail supports both phone as well as tablet interfaces.

You can add multiple icloud / me / mac accounts, and you can also view all of the emails for all of your accounts in one inbox.

Connection note: This application connects directly to Apple servers, and does not connect through any third party servers or proxies.

iCloud is a trademark of Apple Inc., registered in the and other countries.

All images are copyright of Danthe Theuma, Daniel Theuma, and ArpaMT:

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.