Swing Copters

Converted_file_41b15f2c

Pamiętacie jeszcze dość niedawny hit Google Play – Flappy Bird? Swing Copters to najnowsza produkcją twórcy właśnie wcześniej przytoczonej gry. Jak zapewne pamiętacie Flappy Bird zdobył bardzo dużą sławę pomimo tego, że gra nie dawała użytkownikom ani pięknej grafiki ani fabuły zabierającej wdech w piersiach. Jedyną emocją jaką potrafiła wywołać było zdenerwowanie a wręcz napady wściekłości u wielu graczy. Mimo tego wszystkiego gra zdobyła bardzo dużą liczbę pozytywnych ocen.

Najnowszą produkcję – Swing Copters – możemy opisać tymi samymi słowami. Jedyne różnice jakie zauważam pomiędzy tymi dwoma produkcjami to kierunek lotu a także poziom trudności. Co do kierunku lotu to już zapewne każdy zauważył, że w Swing Copters lecimy nie w lewo a w górę omijając dziwne młoty zawieszone na łańcuchach, potrafiące wyprowadzić nie jednego gracza z równowagi. Gra posiada tak wysoki poziom trudności, że zanim zdobędziemy pierwszy punkt to musimy spróbować z kilkanaście razy.

Pomimo banalnego wręcz sterowania, które tak samo jak w poprzedniej grze, polega na klikanie ekranu w odpowiednim czasie, gra jest wręcz nie do przejścia. Twórca informuje nas również, że w Swing Copters jest możliwość odblokowywania nowych postaci lecz nie sądzę by ktoś szybko odblokował je wszystkie. 😉

Podczas gdy powstaje ten artykuł, rekord naszej redakcji wynosił aż 4 punkty!! Uważacie, że mało? Spróbujcie sami i pochwalcie się sowimi wynikami!

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_7d3066fa

Converted_file_dd51156d

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − 5 =