SwiftKey Keyboard Free

Converted_file_83d212b4

Darmowa wersja jednej z najlepszych klawiatur dla Androida.  Zamiast mozolnie wpisywać każdy klawisz z osobno kreślimy intuicyjnie linie po klawiaturze otrzymując dane słowo. W działaniu aplikacja działa naprawdę dobrze i stosunkowo rzadko zdarzają się tu błędy, gdyż są odpowiednio poprawiane przez aplikację. W efekcie nasze pisanie na klawiaturze jest czymś o wiele bardziej przyjemnym i szybszym, niż z początku każdy sceptyk twierdzi.

 

Link do pobrania aplikacji z Google Play!

Converted_file_b910b868

Converted_file_040cf3d2

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.