SUPER PADS – Hits download


SUPER PADS has arrived, a fun and super easy-to-use FREE music application, without that many functions we never use and just complicates the things.

With SUPER PADS, you can play the tops hits of the moment.

Already have some nice kits to and tutorials for you play the hits of the moment!

Soon we will release new songs for you “ROCKS” at parties.

Try the SUPER PADS – Hits and impress your friends !!!

DETAILS:
* Multitouch
* Studio audio quality
* Easy to play
Works on all screen resolutions – Iphones and Ipads (HD Images)
Link to the video channel on YouTube teaching you how to use the SUPER PADS

WANT TO KNOW ABOUT THE NEW MUSIC LAUNCHED IN THE SUPER PADS BEFORE YOUR FRIENDS?
Sign up for our YouTube channel, and become a member of the new SUPER PADS family 🙂

DO YOU HAVE ANY MUSIC SUGGESTION FOR THE SUPER PADS?
Send an e-mail to contato@

SUPER PADS, simple and fun.

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.