Subway Surfers

Converted_file_1e717add

Subway Surfers – Kolejna bardzo przyjemna gra na rozluźnienie. Zadanie gracza w Subway Surfers jest bardzo proste, pędź najszybciej jak potrafisz i nie daj się złapać. Przy okazji zbierz wszystko co się da by zdobyć najlepszy wynik. Subway Surfers oferuje rozbudowny system ulepszeń, który sprawia, że zabawa jest coraz bardziej wciągająca, zwłaszcza, gdy próbujemy pobijać rekordy swoje lub innych. Do tego możemy też wykorzystać specjalną deskorolkę powietrzną, aby osiągnąć jeszcze lepszy wynik. Gra oferuje także jetpack, co tylko podbija grywalność.

 Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_3b20eb69

Converted_file_04b2e8da

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.