Stoper Minutnik

Converted_file_8eaf9a25

Stoper Minutnik – Prosta aplikacja a wbrew pozorom wielokrotnie bardzo przydatna. Hybrydowy Stoper i Timer jest prostą, lekką i precyzyjną aplikacją na Androida pomocną przy odmierzaniu czasu w najróżniejszych okolicznościach – podczas aktywności sportowej, gotowania, nauki czy zabawy.

Tryb stopera (chronometru):
Uruchom i zatrzymaj stoper przez naciśnięcie przycisku na środku ekranu. Czas, który upłynął widoczny jest na cyfrowym wyświetlaczu nad wskaźnikami analogowymi. Tak, jak w dawnych stoperach.
By oznaczyć pełne okrążenie naciśnij przycisk po lewej stronie, znacznik zostanie dodany do wskaźnika analogowego. Aby zresetować stoper, użyj przycisku po prawej. Przyciski ułożone są tak, by pozwalały na wygodną obsługę jednym palcem.

Lista okrążeń:
Do listy okrążeń możesz dostać się przez rozwijaną listę na górze ekranu lub przesuwając cały ekran w lewo. Na tej liście możesz zobaczyć czasy okrążeń i czas całkowity. Lista okrążeń może być zapisana na karcie SD, udostępniona w mediach społecznościowych lub wysłana mailem.

Tryb timera (odliczania):
Łatwo i szybko ustaw timer przesuwając wskazówki na tarczy lub użyj klasycznej metody pod przyciskiem po lewej stronie. Prawy przycisk resetuje – krótkie naciśnięcie przywraca poprzednie ustawienia, przytrzymanie przycisku zeruje timer.

Możesz spersonalizować alarm na zakończenie pracy timera – ustalić rodzaj wibracji, zmodyfikować dzwięki i czas trwania alarmu od 2 sekund do 30 minut.

Ten tryb wyświetla specjalny wskaźnik pomagający zwizualizować upływ czasu.

Schematy timera (odliczania):
Przejdź do schematów timera przez menu u góry ekranu lub przsuń cały ekran w lewo. Tutaj możesz zapisać i edytować najczęściej używane konfiguracje timera.

Hybrydowy Stoper i Timer może też być obsługiwany przyciskami głośności, konfiguracja możliwa jest w ustawieniach programu.

Wygląd:
Wizualna strona aplikacji zorientowana jest na uczucie trzymania w dłoni rzeczywistego stopera, z ciekawymi motywami i animacjami.
Program zawiera 12 motywów do wyboru, od androidowego stylu Holo do klasycznego retro.

 

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_42625f20

Converted_file_ca00243c

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.