Stickman Destruction Apk


You need to damage the character stikman score as many points as possible to open a new transport and locations.
The unique location will differ from each other.
You will enjoy various wheeled vehicles. For example, in the game you can unlock a skateboard, bike and even a wheelchair. Oh yeah I almost forgot about the motorcycle and a jeep!
Use all the laws of physics and your imagination to collect as many points as possible.
Choose force the speed of movement of your character stikman, also have the opportunity to make a jump in any time.
Some locations will be moving items to help gain big points.
The game will help pass your time.
Easy management, clear graphics and interface minimalism will delight you.
The game is like for those who like to watch the physics character stikman and destruction of various transport. Destroy and damage! Did you turn out amazing stunts! Hurry to disassemble the entire transport. Fold your stikmen with transport. Dismount all the traffic!
The game is free

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.