Stick Hero

Converted_file_6a9136f0

 

Stick Hero to kolejna miła i bardzo prosta gra, która znów podbiła wiele serc użytkowników systemu android. W samej grze wcielamy się w ludka, który potrzebuje naszej pomocy aby przemieszczać się między platformami. Aby pomóc naszemu bohaterowi musimy tworzyć mosty, które będą umożliwiały przechodzenie nam do dalszych platform. Aby utworzyć taki most, wystarczy tylko dłużej przytrzymać ekran. Wydaje się proste? W teorii na pewno, lecz w praktyce zapewne nie raz namęczycie się aby nasz most idealnie wpasował się w przepaść ponieważ gdy będzie on za krótki bądź za długi to skazujemy naszego bohatera do wpadnięcia w dziurę a tym samym rozpoczynamy grę od nowa. Jaki był wasz najwyższy rekord? 🙂

Grę Stick Hero można pobrać na android za darmo z Google Play!

Converted_file_73789dc7

 Converted_file_77a23db7

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five + 3 =