Steak Calling free apk


Steak Calling is a prank that make it look like a Steak is calling. Get called by a Steak and confuse and amaze your friends. This is a simple to use app that comes with detailed instructions that teach you how to use the Steak Calling app in an effective way.

The Steak Call app has 5 different calling modes:
+Steak Incoming Phone Call 1
+Steak Incoming Phone Call 2
+Steak Incoming Phone Call 3
+Steak Incoming Whatsapp Call
+Steak Incoming Facebook Call

Play the ultimate prank on your friends or family. This is an app for entertainment purposed. The Steak calling app can be used completely offline as well. (Internet connection not needed)

Thanks for download the Steak calling app and get ready to trick your friends with this call app prank

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.