STANLEY Floor Plan Apk


STANLEY Floor Plan creates inside maps. It measures your rooms and draws your floor plan just by taking pictures. Simply add objects, annotations, and attributes to create an inside map.

You can pay to get your plan in PDF, JPG, PNG, SVG, DXF, and CSV formats, as well as publish an INTERACTIVE MAP on the web.
With STANLEY Floor Plan, EVERYONE CAN CREATE AN INSIDE MAP IN JUST A FEW MINUTES.

STANLEY Floor Plan is not another floor plan drawing application:
• No need to measure;
• No need to draw;
• No need to move furniture;
• No need for expertise.

What’s free:
STANLEY Floor Plan is free to download and use on the device.

What’s not free:
– Certain objects are locked
– Getting PDF + JPG + Interactive Web Site + DXF + CVS
– Commercial usage

Purchasing options:
– Buy: Purchase one Property Map at a time for $
– Subscription: While your subscription is active enjoy an unlimited usage for $

STANLEY Floor Plan Cloud: Store your floor plans on the cloud.

COMPATIBILITY
•Android and above

STANLEY Floor Plan technology is based upon a MULTIPLE PATENT PENDING technology leveraging the gyroscope.

Terms of use:
Privacy policy:

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.