Solitaire Snowy Village Theme Apk


Want to get out of the daily life and relax for a moment?
Come with us, Play solitaire and enjoy the beautiful scene of a snowy village.

Main features:
♠ Classic Solitaire gameplay (also known as Klondike or Patience)
♠ Optimized for mobile phone play
♠ beautiful Themes
♠ Clean and user-friendly designs
♠ Big and easy to see cards
♠ Single tap or drag&drop to move cards
♠ Draw 1 card or 3 cards
♠ Auto-collect cards on completion
♠ Auto-save game in play
♠ Feature to Undo moves
♠ Feature to use Hints
♠ Standard or Vegas scoring
♠ Timer mode supported
♠ Left-handed supported
♠ Landscape mode supported
♠ Up to 10 top records
♠ Offline play and no data cost
♠ Multiple languages supported

If you like playing Solitaire on PC or Solitaire classic style then you will love this! This is the best Solitaire game in hands! Highly Addictive and 100% Fun, Download Now for Free!

Have a burning question? Send us a message!

Pobierz za darmo!
dragon

Powered by WPeMatico

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.