Soccer Physics 2D – Piłka nożna w innym wydaniu

Converted_file_8723eadd

Upragniony przez wiele osób weekend jest już na wyciągnięcie ręki. Pewnie wiele osób już nie może doczekać się gdy będzie mogła odpocząć od pracy bądź szkoły i zrelaksować się. Mam nadzieję, że aplikacja, którą dzisiaj prezentuje w jakimś stopniu pozwoli Wam zapomnieć o ciężkim dniu. Soccer Physics 2D na system android to nasza propozycja na rozluźnienie.

Soccer Physics 2D jest odmianą popularnej gry piłka nożna tylko z bardzo dziwacznymi zasadami i sterowaniem, które początkowo może wydawać się trochę nieporęczne. W grze bowiem sterujemy naszymi piłkarzami za pomocą jednego przycisku. Po wciśnięciu przycisku podrzucamy naszych graczy tak by jak najlepiej obić piłkę. Dużą rolę w grze odgrywa fizyka bowiem, wszystko zależy od tego jak piłka się odbija i gdzie upadnie. Mimo takiej prostoty gra naprawdę potrafi nieźle wciągnąć.

Najciekawszą opcją, która na pewno spodoba się większości użytkowników jest możliwość gry dla 2 graczy. Jak wiadomo gra z innym człowiekiem jest dużo ciekawsza niż gra z przeciwnikiem komputerowym. Oprócz tego można zorganizować szybki turniej podczas gdy jest nas więcej niż dwóch i na kartce ręcznie zapisywać zdobyte przez nas punkty. Nie można się ograniczać. 😉

Link do pobrania Soccer Physics 2D z Google Play!

Converted_file_7849bda7

 Converted_file_ffc399a1

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 + 15 =