Sky Map

Converted_file_6e16291a

Sky Map – Aplikacja dla ludzi interesujących się astronomią. Przedstawia ona niebo w czasie rzeczywistym jak również w przeszłym i przyszłym. Istnieje możliwość ustawienia swojej lokalizacji. Całość robi się jeszcze ciekawsza gdy mamy w naszym androidzie odbiornik GPS, dzięki któremu Sky Map pokaże nam kierunki świata. Aplikacja przyda się zwłaszcza początkującym obserwatorom nieba. Jest prosta w obsłudze a kolorystykę można zmienić na czerwoną tak aby światło telefonu nie przeszkadzało nam w obserwacjach. 

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_06d66571

 Converted_file_e87c04d8

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

twenty − 17 =