Scanbot – Skanuj wszystko do PDF!

Converted_file_827c0d17

Ile razy zdarzyło wam się, że potrzebowaliście skopiować jakiś dokument ale nie było możliwości jego kserowania, a aby przepisywanie jego miało całkowicie się z celem. Zapewne nie jeden raz i zapewne wtedy używaliście swoich smartphonów i robiliście po prostu zdjęcie, które albo nie było zbytnio czytelne albo wyglądało po prostu brzydko. Na szczęście znaleźliśmy dla Was aplikację bardzo użyteczną na systemy android! Scanbot to aplikacja, której zadaniem jest skanowanie dokumentów wprost na nasz telefon.

Czym Scanbot różni się od zwykłego androidowego aparatu? A no tym, że dzięki aplikacji Scanbot możemy automatycznie wygenerować plik PDF, który następnie możemy wysłać emailem. Oprócz generowania plików PDF, aplikacja na system android podczas skanowania wykrywa krawędzie ekranu po czym skanuje tylko i wyłącznie dokument bez zbędnego tła a następnie wyśrodkowuje tekst tak by wyglądało to porządnie i ładnie.

Oprócz skanowania pojedynczych dokumentów, istnieje również funkcja do tworzenia plików składających się z więcej niż tylko jednej strony. Wszystko to jest opakowane w bardzo minimalistyczny a zarazem bardzo intuicyjny interfejs w sam raz do szybkiego skanowania.

Link do ściągnięcia Scanbot z Google Play!

Converted_file_bf3b6b3d

Converted_file_38637506

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × one =