reVoid

Converted_file_f27e51bf

 

Sympatyczna mini gra w sam raz na sobotnie rozleniwione popołudnie. 🙂 W grze reVoid otrzymujemy zadanie by pomóc naszemu małemu kosmonaucie zebrać jak największą ilość gwiazdek, przy okazji unikając latających po galaktyce głazów. Proste? Proste, ale tylko w teorii. W praktyce znów potrzebne będą nasze dobrze wyćwiczone palce i trochę poświęcenia czasu by zajść naprawdę wysoko. W reVoid otrzymujemy możliwość zakupu ulepszeń dla naszego bohatera dzięki czemu nasze szanse pobicia rekordu z każdym nowym zakupem będą systematycznie rosnąć.

Na koniec dodam ciekawostkę, że gra reVoid została stworzona przez jednego programistę amatora, który postawił sobie cel stworzenia gry! Gratulujemy samozaparcia podczas tworzenia i wydania naprawdę wciągającej gry. Polak potrafi. 🙂

 

Link do ściągnięcia reVoid z Google Play!

Converted_file_36eef0a2

Converted_file_e3731a00

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + ten =