Retrica

Converted_file_1dddbabf

Retrica – Aparat z myślą o ludziach, którzy lubią robić modne już „selfie”. Oprócz podstawowych funkcji dostajemy do wyboru dużą liczę filtrów, dzięki którymi możemy poprawić nasze zdjęcie lub nadać mu zupełnie inny wygląd. Dodatkowo istnieje funkcja, który w prosty sposób pomoże przygotować kolarzówkę z dopiero co zrobionych zdjęć a także rozmazanie otoczenia, czasowy wyzwalacz i wiele innych przydatnych funkcji.

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_23b94815

Converted_file_467de332

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × four =