Real Football 2011

BestAPK.pl - Darmowe aplikacjce i gry android!Real Football 2011 to doskonały symulator piłki nożnej, który zadowoli wszystkich fanów tego sportu. Będziesz mógł grać dla swojego ulubionego zespołu i doprowadzić go do zwycięstwa. W grze dostępnych jest 14 lig piłkarskich i 350 drużyn piłki nożnej, a wszyscy zawodnicy drużyn narodowych odpowiadają rzeczywistej sytuacji w świecie piłki nożnej na rok 2011. Poziom grafiki i ścieżka dźwiękowej, realistyczny dźwięk są na najwyższym poziomie, co pomaga wczuć się w pełną atmosferę piłki nożnej i zanurzyć się w niej!

Poczuj się jak gwiazda piłki nożnej! Będzie można grać nie tylko z przeciwnikiem komputerowym, ale także z przyjaciółmi za pośrednictwem Wi-Fi lub Bluetooth.
Pobierz za darmo Real Football 2011 z BestAPK.pl wprost na Twojego androida:
Link do aplikacji APK (3mb):
Link do danych aplikacji (245mb):

BestAPK.pl - Darmowe aplikacjce i gry android!

BestAPK.pl - Darmowe aplikacjce i gry android!

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 − thirteen =