Quizwanie

Converted_file_4a17a611

 

Aplikacja dla wszystkich, którzy uwielbiają teleturnieje oraz lubią rywalizować ze znajomymi. Quizwanie to aplikacja, w której naszym zadaniem jest pokonanie przeciwnika w miniturnieju składającym się z 6 rund. Każda runda składa się z 3 pytań losowo wybranych z danej kategorii. Oczywiście wygrywa ten, kto będzie znał więcej poprawnych odpowiedzi.

Quizwanie to aplikacja idealnie nadająca się gdy potrzebujemy chwili przerwy i relaksu od naszych nużących czynności.

Link do aplikacji Quizwanie na Android z Google Play!

Converted_file_8fec8dd5

Converted_file_84456c5d

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 + nine =