QuickPic

Converted_file_13e2dc8a

QuickPic – Szybka i mało zajmująca galeria z bardzo przydatną funkcją ukrywania zdjęć i blokowania ich na hasło. QuickPic jest nie tylko funkcjonalną przeglądarką zdjęć, ale z powodzeniem może również pełnić rolę menedżera plików multimedialnych, który umozliwia lepszą organizację zawartości, jest także prostym edytorem. W grę wchodzi kopiowanie, sortowanie, usuwanie i przenoszenie fotografii między folderami, a także ich modyfikowanie (zmienianie nazwy, przycinanie, obracanie, poprawianie jakości). 

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_45a8048e

Converted_file_cab1ac41

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.