Quickoffice

Converted_file_8a5fca0a

Quickoffice – Darmowa aplikacja od Google pozwalająca nam przeglądać i edytować pliki Microsoft Office na naszym telefonie. Zaloguj się na konto Google, aby zapisać pracę na Dysku Google, który oferuje do 15 GB wolnego miejsca i pozwala otwierać pliki z dowolnego urządzenia mobilnego lub komputera.

Dzięki Quickoffice i kontu Google możesz:
– Tworzyć i edytować pliki programów Word, Excel i PowerPoint
– Otwierać pliki na Dysku Google i na swoim urządzeniu
– Otwierać i przeglądać pliki PDF
– Udostępniać pliki za pomocą udostępnionych wcześniej folderów na Dysku Google
– Dołączać pliki do wiadomości e-maili

 

 

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_52adb758

Converted_file_a45ca155

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.