Pyk Pyk

Converted_file_8a3eda8f

 

Prosta gra logiczna na naszego androida w sam raz na potrenowanie naszych szarych komórek. Pyk Pyk polega na ustawieniu wszystkich potworków na polach oznaczonych gwiazdka. Jedynym problemem utrudniającym nam proste rozwiązanie zadnie jest to, że potworek zatrzyma się tylko wtedy gdy na jego drodze napotka pudło bądź innego potworka. Za każdą planszę jesteśmy oceniani gwiazdkami, które przyznawane nam są w zamian za jak najszybsze ustawienie potworków a także w jak najmniejszej liczbie ruchów.

Na dzień dzisiejszy plansz jest 50 ale autor gry zapowiedział już, że z czasem poziomów będzie przybywać. Każdy poziom jest trudniejszy od poprzednika dlatego na pewno gra pyk pyk tak szybko się nam nie znudzi!

Link do ściągnięcia gry Pyk Pyk na android!

Converted_file_4845f628

Converted_file_2bd54860

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fourteen − 7 =