PUBG MOBILE

POBIERZ ZA DARMO PUBG!

Oficjalne BATTLEGROUNKI PLAYERUNKNOWN przeznaczone wyłącznie dla urządzeń mobilnych. Graj za darmo w dowolnym miejscu i czasie. PUBG MOBILE zapewnia najbardziej intensywną akcję free-to-play na telefonie komórkowym. Wpadaj, przygotuj się i rywalizuj. Przetrwaj epickie bitwy na 100 graczy i szybko przeżyj tryby deathmatch i zombie zespołu 4v4. Wygrywa ostatni stojący. Być tym jedynym!

„Absolutnie niezwykłe” – IGN
„To jest zajebiste.” – Pocket Gamer
„Powoduje powrót graczy” – Vice

2018 Mobilna gra roku – nagroda Golden Joystick
Najlepsza darmowa gra na iPhone 2018 – Apple App Store

BEZPŁATNIE W MOBILNOŚCI – Graj w wysokiej jakości konsolę w podróży. Zapewnia oszałamiającą grafikę HD i dźwięk 3D. Wyposażony w konfigurowalne elementy sterowania mobilnego, tryby treningowe i czat głosowy. Zasilany przez Unreal Engine 4.

MASYWNE MAPY BITWY – Rywalizuj na czterech unikalnych polach bitew o różnych rozmiarach, terenie i pogodzie – zamarznięta tundra, miejskie przestrzenie miejskie i gęsta dżungla. Opanuj sekrety każdego battlegroundu, aby stworzyć własne strategiczne podejście do zwycięstwa.

GŁĘBOKOŚĆ I RÓŻNORODNOŚĆ – Zagraj w Solo, Duo i 4-osobowe drużyny. Oferuje strzelanki pierwszoosobowe i strzelanki trzeciej osoby, klasyczne i błyskawiczne tryby zręcznościowe oraz arsenał realistycznych broni i pojazdów. Wyposażony w tryb 4m4 Team Deathmatch i Zombie.

ZAWSZE ROZWIJAJĄC SIĘ – Codzienne wydarzenia i wyzwania oraz comiesięczne aktualizacje zapewniające nowe funkcje i tryby rozgrywki, które sprawiają, że PUBG MOBILE zawsze rośnie i rozwija się.

Nazwa usługi: PUBGM Prime

  1. Środki zostaną potrącone z Twojego konta iTunes po potwierdzeniu. Cena subskrypcji wynosi 0,99 USD, odnawiana co miesiąc. Subskrybenci PUBGM Prime mogą zbierać 5UC dziennie i mogą używać BP do kupowania określonych przedmiotów w sklepie.
  2. Tylko jedna subskrypcja może być aktywna w dowolnym momencie. Po wykupieniu subskrypcji 0,99 USD zostanie automatycznie potrącone z konta iTunes na 24 godziny przed zakończeniem bieżącej subskrypcji, a subskrypcja zostanie przedłużona o jeden miesiąc, chyba że anulujesz ją co najmniej 24 godziny przed końcem bieżącej subskrypcji.

Nazwa usługi: PUBGM PrimePlus

  1. Środki zostaną potrącone z Twojego konta iTunes po potwierdzeniu. Cena subskrypcji wynosi 4,99 USD (zniżka po raz pierwszy; cena następna wynosi 9,99 USD), odnawia się co miesiąc. Subskrybenci PUBGM PrimePlus mogą zbierać 20UC dziennie i mogą używać BP do kupowania określonych przedmiotów w sklepie.
  2. Tylko jedna subskrypcja może być aktywna w dowolnym momencie. Po wykupieniu subskrypcji 9,99 USD zostanie automatycznie potrącone z konta iTunes 24 godziny przed końcem bieżącej subskrypcji, a subskrypcja zostanie przedłużona o jeden miesiąc, chyba że anulujesz ją co najmniej 24 godziny przed końcem bieżącej subskrypcji.

Sprawdź również inne gry, które może Cię zainteresują: LINK

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.