Power Flow

Power Flow

Power Flow – Prosta gra logiczna w sam raz na przerwę bądź podczas oczekiwania na przystanku. Zadaniem gracza jest ustawienie przewodów w taki sposób, aby prąd docierał z elektrowni do każdego domu na planszy.

Już ponad 250 tysięcy ludzi zagrało w Power Flow. Zagraj też i Ty!

Cechy:
★ darmowa gra w 100%, bez płatności w trakcie gry
★ prosta gra, która wciąga na długi czas
★ proste sterowanie, grać można jednym palcem – dotknij przewód, aby go obrócić
★ 500 puzzli do rozwiązania
★ rosnący poziom trudności
★ puzzle mogą być rozwiązane w krótkim czasie, dzięki temu możesz grać w krótkich sesjach

 

Link do ściągnięcia z Google Play!

Power Flow

Power Flow

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.