Pokemon GO

Pokemon GO apk - Za darmo pobierz na android - BestAPK.pl

Pokemon GO to gra, która zapisze się na stronach historii naszego świata. Gra RPG opierająca się na oryginalnej pamiętnej serii Pokemon łącząca prostotę wraz z rozszerzoną rzeczywistością.
Gra Pokemon GO na dzień dzisiejszy nie posiada żadnej fabuły jako takiej. Jedynym celem gracza jest złapanie jak największej ilości pokemonów, zabieranie ich na siłownię w celu treningu a następnie walczenie z innymi graczami na arenach do tego przygotowanych.Jedną z najciekawszych cech produkcji jest fakt, że sterowanie postaci odbywa się tutaj na podstawie naszego realnego życia. Jeżeli chcemy gdzieś przejść w grze to musimy iść tam w rzeczywistości. Dziwne? Na pewno jest to nowość, która nie jest wszędzie spotykana.

Dzięki tej nowości gra została okrzyknięta hitem internetu! Miliony ludzi na świecie biega z swoim androidem po całym mieście w poszukiwaniu Pokemonów.

Na dzień dzisiejszy produkcja nie jest jeszcze przygotowana na rynek Polski. Mimo wszystko po zainstalowaniu aplikacji śmiało można grać we wszystkich naszych miastach bez najmniejszych problemów. 😉

UWAGA: Po internecie krążą pliki z grą pokemon, które są zmodyfikowane przez hackerów w celu przejęcia pełnej kontroli nad Waszym telefonem. Linki do aplikacji na naszym portalu zostały dokładnie sprawdzone pod kątem takich rzeczy i są czystymi wersjami.

Pobierz za darmo grę Pokemon GO apk dla Twojego androida!

Plik APK(58mb): LINK #1

Pokemon GO apk - Za darmo pobierz na android - BestAPK.pl

Pokemon GO apk - Za darmo pobierz na android - BestAPK.pl

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.