Pocket

Converted_file_1529553f

Pocket – Czy kiedykolwiek zdarzyło Wam się znaleźć ciekawy artykuł na komputerze ale nie mieliście czasu by go przeczytać? Teraz to nie problem. Aplikacja Pocket pozwala przechowywać wszystkie treści w jednym miejscu, aby użytkownicy mogli wyświetlać je w dowolnym czasie i za pomocą dowolnego urządzenia. Nie jest nawet wymagane połączenie z Internetem.
Już nie musisz tracić z pola widzenia znalezionych w sieci interesujących treści, nie musisz przesyłać łączy w wiadomościach e-mail ani pozwalać na piętrzenie się zakładek w przeglądarce. Teraz wszystko możesz zapisać w aplikacji Pocket.

Link do ściągnięcia z Google Play!

Converted_file_10f0d6ee

Converted_file_50bc45c6

Serwis BestAPK.pl to zbiór linków zawierający darmowe gry android. Wszystko produkcje mogą zostać pobrane przez Państwa całkowicie za darmo. Dodatkowo posiadamy również darmowe aplikacje android, które również są do pobrania za darmo.
Jeżeli znasz ciekawe gry na andorid to śmiało możesz podesłać nam linka wykorzystując formularz, który znajduje się w górnej części strony. To samo oczywiście ma się odnośnie wszelkich aplikacji android.
Naszym celem jest stworzenie strony, na której znajdą Państwo masę przydatnych gier oraz aplikacji do pobrania za darmo.

Mamy nadzieję, że gry andorid / aplikacje android, które są umieszczane na naszej stronie satysfakcjonują Ciebie. Jeżeli nie, proszę o napisanie w formularzu "ZAPROPONUJ APLIKACJĘ!" aplikację android, którą chcielbyście by została opublikowana na naszym portalu. Pozdrawiamy! :)

Przypominamy również, że korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.